Türkiye Dış Ticareti toplumun refah düzeyinin artması, bölgesel ekonomik farklılıkların giderilmesi, ekonomik büyüme küresel ekonomiyle entegrasyonu amacıyla, yeni ticari pazar ve ilişkiler kurup geliştirilmesi, pazar çeşitliliğinin ve pazarlık gücünün artırılması, pazarlama ve finans risklerinin azaltılması, ihracat bilgi ve tecrübesinin geliştirilmesi, yatırım ve ticaret hacminin büyümesi çalışmalarının yanı sıra uzun vadede köklü ve yapısal dönüşümlerin gerçekleştirilmesi zorunludur.
BALRIUM İthalat ve İhracat Grubu çözüm ortakları AJ Grup ve Tamimi Grup’un işbirliğiyle Rusya, İran, Ortadoğu ve Türkiye arasında gıda ve sağlık malzemeleri, işlenmiş metal ve petrokimya ürün ve ve ekipmanlarının karşılıklı ticaretini ve ticari ilişkilerini geliştirmektedir. Yeni ürünler ve ürünlerin farklı sektörlerde kullanılmasını sağlayacak yeni pazarlar bularak “İthalat ve İhracat Danışmanlığı” hizmetini vermektedir.

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

Hammer Jack Türkiye’de en ileri teknolojiyle donatılmış, entegre üretim tesislerinde; su geçirmez, outdoor, erkek, kadın, çocuk ayakkabı ve botlar, tamamlayıcı aksesuarlar üretmektedir. Türkiye pazarında yaz ve kış sezonunda 1000’in üzerinde renk ve model seçeneği, seçkin lokasyonlarda ve AVM’lerde bulunan 15 mağazası, 500’ün üzerinde satış noktası ile hizmet veren Hammer Jack, 15000 m2’lik modern 2 binasında 25 ülkeye ihracaat yaparak, üretiminin %40’ını ihraç eden ulusarası bir kuruluştur.