YABANCILAR İÇİN

BALRIUM Yabancılar Bürosu 2012 yılında Av. Ezgi KUMAŞ tarafından tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye’de “İkamet İzni” ve “Türk Vatandaşlığı” başvurunuzdan T.C.Oturum İzni ve “T.C. Kimlik Kartı” almaya kadar süren bütün başvuru, destek ve danışmanlık işlemlerinizi şahsen sizinle veya isteğiniz haline avukatlarımız nezaketinde avukat vekaletnamesiyle tamamlanmaktadır. Bütün Türkiye’de Anonim veya Limited Şirket Ana Sözleşmesi’nin hazırlanması, noterden tasdiklenmesi, şirket merkez adresinin sabit veya sanal ofislerle oluşturulması, şirketin vergi dairesine kaydedilmesi ve tutulması zorunlu olan ticari defterlerin noterden tasdikini gerçekleştirerek tecrübeli ve uzman avukat & mali müşavirlerimiz tarafından şirket kuruluşlarınız tamamlanmaktadır. Ticari defterlerinizin işlenip tutulması, aylık & üç aylık & yıllık beyannamelerinizin vergi dairlerine verilmesi ve bütün mali müşavirlik hizmetlerinizi tecrübeli ve uzman mali müşavirlerimiz ve serbest muhasebecilerimiz gerçekleştirmektedir.

TÜRKİYE’DE İKAMET İZNİ

BALRIUM Grup; Türkiye’de ikamet başvurunuzdan “T.C. İkamet İzni Kartı” almaya kadar süren bütün başvuru, destek ve danışmanlık işlemlerinizi şahsen sizinle veya isteğiniz halinde avukatlarımız nezaretinde avukat vekaletnamesiyle tamamlamaktadır.

DEVAMINI GÖR

TÜRK VATANDAŞLIĞI

BALBIUM Grup; Türk Vatandaşlığı başvurunuzdan “T.C. Kimlik Kartı” almaya kadar süren bütün başvuru, destek ve danışmanlık işlemlerinizi şahsen sizinle veya isteğiniz haline avukatlarımız nezaketinde avukat vekaletnamesiyle tamamlamaktadır.

DEVAMINI GÖR

TÜRKİYE’DE ŞİRKET KURULUŞU

BALRIUM Grup; Türkiye’de Şirket Kuruluşu ve Şube Açma evraklarının hazırlanması, başvuru, takip, destek ve danışmanlık işlemlerinizi şahsen sizinle veya isteğiniz halinde avukatlarımız nezaretinde avukat & mali müşavir vekaletnamesiyle tamamlamaktadır

DEVAMINI GÖR

TÜRKİYE’DE TUTUKLANMAK

Türkiye’de özgürlüğünüzü kısıtlayan gözaltına alınmak, tutuklanmak veya hapsedilmek gibi herhangi bir tedbire maruz kaldığınızda ceza avukatlarımız gerekli ve yeterli bütün başvurularınızı yaparak özgürlüğünüzü kazanmanız için çalışmaktadır.

DEVAMINI GÖR