HAKKIMIZDA

BALRIUM Grup; 1990 yılından beri donanımlı, deneyimli uzman ekibiyle iş dünyasının değişen ve gelişen tüm gereksinimlerine çözüm üretmiştir.

Bilgili ve deneyimli ekiplerimizin ilk hedefi önerileri ve çözümleriyle sorun doğmasına engel olacak teknik, hukuki, mali ve sektörel önlemleri almaktır. Sorun doğduğunda en az maliyetle, en kısa sürede sorunu çözüme ulaştırmak için avukatlık, arabuluculuk, tahkim, uzlaştırma gibi mahkemelerin alternatifi olan çözümleri, mali müşavirlik ve bağımsız denetçilik gibi mali çözüm yollarını, yatırım ve finans danışmanlığı gibi sektörel çözümleri uygulamaktadır. Uluslararası Standartlar Organizasyonu (ISO) tarafından geliştirilen kalitenin temel esasları, terimler ve tariflerini (ISO 9000), kalite teminatını (ISO 9001, 9002, 9003) ve kalite yönetim sistemlerini ve performans iyileştirmeleri kılavuzunu içeren (ISO 9004) standartları Türkiye’de hem uygulamaya hem yılda iki kez denetlenmeye yetkili Türk Standartları Enstitüsü’nün tüm kural ve ilkeleri; grubumuzda faaliyet gösteren yenilikçi, hızlı, güvenilir, (balrium grup) ekonomik süreç yönetimi anlayışına sahip ve iş dünyasındaki gereksinimlerin çözüm ortağı olmayı hedefleyen birimlerimizde uygulanmaktadır.

Balrium Grup Kurucuları Avukat Yasemin BAL, Mali Müşavir Murat BAL, Avukat Leyla Ayşe BAL

VİZYONUMUZ

Güncel mevzuat bilgisine sahip uzman ve dinamik ekimizin özgün, stratejik ve artı değer katan yaklaşımlarıyla Ulusal ve Uluslararası alanda şeffaf, güvenilir çözümler üreterek “Kurumsal Danışmanlık” veren öncü firmalar arasında ön sıralarda yer almak.

MİSYONUMUZ

Çözüm ortaklarımıza, müvekkillerimize, mükelleflerimize, başvuranlarımıza, danışanlarımıza ve hizmet verdiğimiz sektörlere, sektörlerin etik değerlerine bağlı kalarak, tarafsız, kaliteli, sürdürülebilir, yön gösteren çözümlerimizi eşitlik ilkesi kapsamında sunarak fark yaratmak.